نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: خیانت یا اشتباه؟

6690
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19641
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت یا اشتباه؟

سلام من پسری هستم که حدود یکسال و نیم با خانمی اشنا شدم و قصدمون ازدواج بود از ابتدا...
    حدود ۳ ماه پیش من از طریقی متوجه شدم ک ایشون با پسری ک قبلن باهاشون در اربتاط بوده دوباره رابطه برقرار کردند و اون اقارو دیدن البته خانم میگفتن ک با تهدید پخش کردن عکسایی ک از قبل ازشون داشته مجبور ب این دیدار شدند. من بهشون گفتم اگ یکبار دیگ این اقا زنگ زد پیام داد منو کامل در جریان بذار
    چند روز قبل
    ب من گفت خونست و دیدم ساعت ها حواب گوشی منو نمیده هم نگران شدم هم مشکوک رفتم جلو در خونشون
    منتظر شدم اخر شب دیدم از ماشین این اقا پیاده شد
    من رفتم جلوی اون اقارو گرفتم گفت ما سه ماهه باهمیم و اون اقا مدعی رابطه جنسی هم بود
    خانم با کلی قسم و ایه ک نه اشتباه میکنی موضوع برای قرار ی دادگاهی بوده ک این اقا منو کشونده بود بیرون منو ببینه
    و هیچ ارتباطی من با این اقا نداشتم و قسم و هزارو یک چیز
    ک من خواستم این ارتباط رو کات کنم گفت بهم فرصت بده.
    من به ایشون میگم شما ب من خیانت کردی میگه نه اشتباه کردم
    حالا این ب کنار من مشکل اساسیم اینه ک اعتمادم ب ایشون کامل از بین رفته ینی حتی خط گوشیشم عوض کرد اما باز من حسم مثبت نیس
    من متاسفانه ب حرفای ایشون اعتماد ندارم ینی حس میکنم بازم میتونه منو بپیچونه دروغ بگه نمیدونم چیکار کنم
    ایا ادامه دادن این رابطه درست هست
    ایا باید فرصت بدم ببخشم یا رابطه رو تموم کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43044
    تشکـر
    2,118
    تشکر شده 59 بار در 27 پست
    میزان امتیاز
    5

پاسخ : خیانت یا اشتباه؟

سلام

لطفاً ساده لوح نباشید
    این خانوم اهل زندگی نیست که اگر بود این کارها و نمی‌کرد
    با شماره عوض کردن و قول دادن و قسم خوردن تعهد به وجود نمیاد
    بهتره از این ازدواج صرف نظر کنید چون این خانوم اهل و به راه نیست
    یه عمر در گیر رابطه ای میشی که دائم تو فکری با اون آقا رابطه جنسی داشته یا نداشته ، دروغ میگه یا نه و کلی اعصاب خوردی دیگه
    پیشنهادم جدا شدن از این رابطه س

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : خیانت یا اشتباه؟

سلام به شما دوست عزیز
    قابل درک هست که این شرایط ایجاد شده شرایط تصمیم گیری را برای شما سخت کرده است اما بهتر است دقت کنید که شما از یک سال و نیم ارتباط صحبت می کنید و خب این زمان زیادی برای شناخت می باشد پس بهتر است در احترام به احساساتی که به این خانم دارید به شناختی هم که در این مدت زمان کسب کرده اید توجه کنید .
    در هرصورت داشتن اعتماد از اهمیت زیادی برخودار می باشد و اگر شما در زمان فعلی این ارتباط اعتماد را ندارید بهتر است عجولانه برای ازدواج تصمیم گیری نکنید.
    در هرصورت این خانم به تعهدی که با شما داشته اند پایبند نبوده اند اما بهتر است صحبت های ایشان را نیز بشنوید شاید واقعانه تهدی به پخش عکس بوده است اما خب به این دلیل که در سری دوم یک موضوع دادگاهی را بیان کرده اند یعنی دلیل را تغییر داده اند بهتر است که واضح و روشن صحبت و دیدگاه خودتان را بیان کنید و صحبت های ایشان را نیز بشنوید و بعد تصمیم گیری داشته باشید.
    امضای ایشان
    02188422495
    02122354282
    02122247100

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد